Firma noastră

ETAJUL DESIGNERILOR ROMANI

Etajul Designerilor Români este un magazin conceptual care a luat nastere din pasiunea pentru lucrurile create cu multa dedicare si emotie de catre designerii si producatorii romani, locul unde vei gasi mereu selectii din noile creatii ale unor talentati designeri români, colectii la preturi de producator!

Fondatoarea conceptului, Alina Gavrila, şi-a dorit un spatiu care sa uneasca si sa acopere tot ceea ce are nevoie o femeie in materie de moda: rochii de zi, tinute office, rochii de ocazie, bluze, pantaloni, tricouri si rochii pictate, imprimeuri digitale, incaltaminte, bijuterii si parfumuri. In plus, un stilist te va ajuta sa iti gasesti rochia perfecta sau tinuta potrivita pentru tine, pentru evenimentele la care vei participa!

Cu o locatie cocheta si excelenta din centrul Bucurestiului, in Dacia 39, etaj 1, magazinul ocupa un etaj intreg din cladirea interbelica de langa ASE, un etaj al modei si frumusetii, al bunului gust, al lucrurilor facute cu multa pasiune, de o calitate impecabila si la preturi accesibile oricarui buget! Departe de tumultul si aglomeratia marilor magazine, vei gasi un spatiu cochet, intim, placut, relaxant, unde tu draga noastra clienta si prietena te vei simti in largul tau, frumoasa si apreciata, si de unde vei pleca incarcata cu energie pozitiva! 

Echipa noastra

Fondatoarea magazinului Etajul Designerilor Romani - Alina Gavrila

Echipa noastra este formata din personal mereu amabil si cu spirit tanar, dornic sa te ajute in gasirea tinutelor potrivite pentru tine si a cadoului perfect pentru cineva drag! Te vei simti in compania noastra ca la o sueta de shopping cu prietenele, de aceea te rugam sa ne scuzi daca cateodata uitam sa ne adresam cu dumneavoastra si vom vorbi la per tu! Asta pentru ca in scurt timp, clientele noastre devin si prietenele noastre!

Recomandări

Este esential pt noi ca tu, clienta noastra, sa fii multumita si sa nu returnezi produsul comandat!

Etajul Designerilor Romani isi propune sa promoveze atat designeri romani aflati in plina ascensiune, precum si designeri deja consacrati in industrie. Deoarece dorim sa iti oferim produse unice, realizate pe comanda sau in serii mici in atelierele designerilor, care sa iti vina perfect si de care tu sa fii multumita si sa le iubesti din prima clipa. Tocmai de aceea ne focusam pe calitatea si realizarea cat mai fidel a produsului pe masura ta, iar exactitatea cu care te vei masura este importanta si esentiala!

Disclaimer: Magazinul nostru nu practica adaosuri comerciale, preturile noastre fiind aceleasi preturi pe care le afiseaza si designerii! Cu toate acestea, ei au libertatea ca ocazional sa practice politici de promovare si ofertare diferite pentru stocurile existente in atelierele acestora! 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Sau Reset password